הלך לי האייפון, מה עושים?!

 
הלך לי האייפון, מה עושים?!

 

ישנם דרכים רבות שניתן לתקן את האייפון שלכם כאשר הוא מתקלקל בכתבה שלפניכם נסקור את כל הדרכים שניתן לתקן את האייפון והיתרונות או החסרונות של כל דרך

תיקון אייפון דרך חברות הסלולר

 

ניתן לקחת את האייפון לתקן בחברות הסלולר, החיסרון : תיקון אייפון בחברת הסלולר לוקח זמן רב ועלותו היא היקרה ביותר מבין כל האלטרנטיבות .שכן חברות הסלולר בדרך כלל מעבירות אותם לקבלני משנה ולוקח זמן רב עד לקבלתו בחזרה ,בזמן הזה תיאלצו להסתדר ללא אייפון...

היתרון : הסיכוי שתחזרו לתיקון חוזר הינו קטן ביותר שכן הבדיקה של הטלפון לפני החזרתו ללקוח הינה קפדנית ביותר.

חזרה


תיקון אייפון דרך מעבדה פרטית

ניתן לתקן את האייפון במעבדות פרטיות בישראל קיימות מעבדות פרטיות כמעט בכל מקום בארץ היתרון : התיקון יעשה במקום,העלות הינה סבירה. החיסרון : לעיתים הטכנאי שיטפל באייפון שלך הינו כזה שלמד את התיקון הראשון שלו על גבי האייפון שלך.... ואינך יכול להיות בטוח לגבי האיכויות והמיומנות של אותו טכנאי למעבדות אין סיווג כך שניתן למתג אותן ע"פ איכות וקשה לדעת איזו מעבדה נחשבת לאיכותית באמת.

חזרה


עשה זאת בעצמך

 

ניתן לערוך תיקון אייפון בשיטת עשה זאת בעצמך את החלקים ניתן לרכוש דרך אתר המכירות הפומביות EBAY ואת התיקון ניתן לערוך בעזרת סרטוני הדרכה מהאינטרנט כגון YOUTUBE.

היתרון : זו הדרך הזולה ביותר לתיקון האייפון ובעזרת תוכלו לחסוך כ 50%-70% מעלות התיקון.

החיסרון : במידה ועשית טעות ניתן בקלות יחסית להרוס את האייפון או את לוח האם ואז התיקון הופך להיות יקר הרבה יותר במעבדות או לחילופין אם היית מספיק כשרוני הרסת את האייפון קליל..

לסיכום הדרך לתיקון האייפון לא פשוטה אולם גם לא כל כך מסובכת בכל מקרה עדיף לקנות כיסוי טוב באחת מחנויות האביזרים הפרושות בכל רחבי הארץ ולשמור עליו מכל משמר על מנת שנוכל להמשיךוליהנות ממנו.

חזרה


 

מוצרי היום

מדפסת לייזר Brother HL-5440D
מדפסת לייזר Brother HL-5440D
החל מ- 998 ₪
שולחן טניס לשימוש חוץ Vo2 162OUT
שולחן טניס לשימוש חוץ Vo2 162OUT
החל מ- 2,298 ₪
מכסחת דשא רוטרית BOSCH דגם ROTAK 34
מכסחת דשא רוטרית BOSCH דגם ROTAK 34
החל מ- 990 ₪

מבצעים חמים

פנס תאורת חירום לד Monster 8951 מונסטר
פנס תאורת חירום לד Monster 8951 מונסטר
החל מ- 148 ₪
מזרן ויסקו מפנק ללא קפיצים
מזרן ויסקו מפנק ללא קפיצים
החל מ- ₪